Її свідоцтво нас спонукає…

Вже більше двісті років минуло відтоді, коли  курортне містечко Нідербронн у Франції стало свідком народження рідкісної ельзаської квітки. 9 вересня 1814 року побачила світло світу Єлизавета Еппінгер, мати Альфонса Марія.
Минуло 170 років з тих пір, що молода Єлизавета відчула в своєму серці Божий заклик дбати про хворих, особливо бідних хворих і молитися за навернення грішників. Це стало життєвим посланням та імпульсом для її харизми, яку передала новій конгрегації: полегшувати матеріальну і духовну біду людей, практикуючи вчинки милосердя, жертвуватись заради порятунку- спасіння безсмертних душ і давати досвідчити людині Божу любов.
Ведена Божим Духом, вона була покликана створити нову спільноту – Конгрегацію дочок Божественного Відкупителя. Своє повноцінне життя віддала Господу 31 липня 1867 року.

В даний час діють у світі три конгрегації, які мають походження від заснування та поширюють харизму Альфонси Марії, яку вона сама передала. В 2017 році ми відзначали 150-річчя її народження для неба.
29 серпня 2019 року ми пригадаємо 170–ту річницю важливої події – заснування конгрегації та 10 вересня – облучин (прийняття монашого одягу) і офіційного прийняття імені: сестра Альфонса Марія з пошани до св. Альфонса де Лігуорі (батька бідних).
«Мовчи, терпи і молись!» – це слова, які характеризували її життя наповнене служінням, жертвою і молитвою і це залишила в спадок своїм сестрам. Її девіз був: «Все для Бога і для спасіння душ.» Альфонса Марія кожного помічала і не було такого, щоб комусь не допомогла, хоча вона сама сильно страждала.

Оприлюдненням Указу про героїчні чесноти Святішим Отцем Бенедиктом XVI 19 грудня 2011 року їй був уділений титул Божа слугиня.

26 січня 2018 року був виданий декрет про визнання чуда, за заступництвом Божої слугині Альфонси Марії Еппінгер.

Натхнені прикладом Альфонси Марії, ми прагнемо в молитві просити, щоб могли її шанувати як блаженну.